Firma powstała w 2002 roku. Oferuje bezprzewodowy dostęp do sieci Internet za pomocą rozbudowanej sieci punktów dostępowych na terenie miasta Poznania, Lubonia oraz w Gminie Komorniki. Wykorzystując nowoczesną technologię MIMO TDMA, oferujemy konkurencyjne usługi Internetu nawet w tych miejscach, gdzie wcześniej nie było dostępu do usług telekomunikacyjnych. Jesteśmy tam, gdzie nie docierają inni! Dzięki profesjonalnej obsłudze pozyskaliśmy zaufanie klientów oraz pozycję na rynku lokalnych dostawców Internetu.


Oferujemy również usługi w zakresie montażu anten RTV-SAT. Wykonujemy kompleksowo instalacje elektryczne, antenowe, alarmowe, komputerowe.


Wykonujemy pomiary instalacji elektrycznych, oświetlenia oraz instalacji odgromowych.


Instalacje elektryczne wykonujemy kompleksowo, zaczynając od wykonania prowizorek budowlanych poprzez wykonanie całej instalacji w budynku a kończąc na montażu osprzętu i oświetlenia wyposażenia i łączenia w rozdzielniach, montażu domofonu zgodnie z dokumentacją techniczną.


Instalacje komputerowe, antenowe, alarmowe, telefoniczne oraz okablowanie monitoringu wykonujemy zgodnie z dokumentacją techniczną lub w uzgodnieniu z inwestorem. Doradzamy również w sprawach dotyczących sprzętu audio-video np. okablowania kina domowego przed położeniem tynków.


Oprócz wykonywania instalacji "od zera", wykonujemy również remonty i modyfikacje istniejących już instalacji.

Nasi Partnerzy

Instalacje elektryczne

– rozdzielnice niskiego napięcia
– instalacje elektryczne
– oświetlenie awaryjne
– zasilanie placów budowy

Systemy teletechniczne

– systemy monitoringu
– systemy telewizyjne
– systemy komputerowe
– systemy domofonowe
– sieci strukturalne